Krádeže, loupeže, nehody, přestuky, vraždy, znásilnění. Aktuální krimi zpravodajství

www.ustinadlabem.krimidoma.cz

Aktuální krimi zprávy z města Ústí nad LabemZpráva vložena: 19.12.2013, 08:26 hod.

Rozkrytí organizované skupiny distributorů pervitinu

Ústí nad Labem: V průběhu akce bylo zajištěno zhruba 7 kilogramů pervitinu, 102 tablet extáze a zhruba 2 kilogramy marihuany. Na základě podnětu celní protidrogové jednotky Generálního ředitelství cel se krajským a děčínským kriminalistům podařil velmi úspěšný zátah na dealery pervitinu. Na jeho konci bylo zajištění zhruba 7 kilogramů pervitinu, přes 100 tablet extáze, zhruba dva kilogramy marihuany a 80 tisíc Eur.

Na operaci se podíleli příslušníci Celní protidrogové jednotky a Celního úřadu pro Ústecký kraj. V průběhu prověřování i samotné realizace celníci úzce spolupracovali s celním pátracím úřadem Drážďany. Díky oboustranné intenzivní výměně informací bylo i v SRN zadrženo 16 osob a zajištěno 3 kilogramy pervitinu a 7 kilogramů marihuany.

V průběhu pondělí a úterý minulého týdne probíhala na Děčínsku akce v souvislosti s rozkrytím organizované skupiny distributorů pervitinu na území České republiky a Spolkové republiky Německo. Zásahová jednotka zadržela 5 osob. Čtyři cizince (49,47,25,22) a jednoho Čecha (25). Policejní komisař proti těmto osobám zahájil trestní stíhání pro trestný čin Nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Za uvedené jednání obviněným hrozí trest odnětí svobody od 10 do 18 let. Na obviněné cizince soudce uvalil vazbu. Zajištěný materiál byl odeslán na expertízu, která určí čistotu drogy.

Sdílet

Komerční sdělení: Půjčky a úvěry ve Vašem městě - KamProPůjčku.cz

zdroj: Policie ČR - www.policie.cz
autor: por. Veronika Hyšplerová


Krimi zprávy Zprávy Krimi zprávy - TV Prima Video Fotogalerie dorpavních nehod Foto Policejní pátrání Pátrání


Krimi zprávy na Primě


Fotogalerie nehod
Náhodné foto (další foto zde)
Policejní pátrání
Policie pátrá po těchto osobách
Náhodný výběr (více zde)
Doporučujeme


Nejčtěnější dnes
Nejčtěnější za týden


Zprávy z okolí:   Děčín  Litoměřice  Teplice  

Krádeže, loupeže, nehody, přestupky, vraždy, znásilnění.... Aktuální krimi zpravodajství ze všech měst ČR.

Celá ČR  Praha  Jižní Čechy  Jižní Morava  Severní Čechy  Severní Morava  Střední Čechy  Východní Čechy  Západní Čechy  Všechna města  Policie pátrá  Foto nehod
© Krimidoma.cz  /  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Krimidoma.cz je bez písemného souhlasu provozovatele stránek zakázáno!  /  Kontakt: info@krimidoma.cz
TOPlist